Helyszín: Élettani Intézet, 1094 Budapest Tűzoltó u. 37-47.

Dátum: 2018.08.16.

Endocrine Signaling in Health and Disease; Hormones and Mechanisms of Action címmel kétnapos tudományos rendezvényt tartanak az Élettani Intézetben augusztus 16-án és 17-én. Az eseményen megemlékeznek Dr. Kevin Cattről, iskolateremtő munkásságáról és tanítványainak kutatásairól. A részletes angol nyelvű programért kattintson ide!

Élettani Intézet", "startDate":"2018-08-16", "endDate":"2018-08-17", "startTime":"00:00", "endTime":"23:59", "location":"Élettani Intézet", "options":["Apple","Google","iCal","Microsoft365", "MicrosoftTeams", "Outlook.com"], "timeZone":"Europe/Budapest", "iCalFileName":"Endocrine Signaling in Health and Disease; Hormones and Mechanisms of Action", "label":"Naptárba"}

Endocrine Signaling in Health and Disease; Hormones and Mechanisms of Action

címmel kétnapos tudományos rendezvényt tartanak az Élettani Intézetben

augusztus 16-án és 17-én.

A részletes angol nyelvű programért kattintson ide!

Vissza az Eseménynaptárba