Helyszín: Arc- Állcsont- Szájsebészeti és Fogászati Klinika, Budapest 1085, Mária u. 52.

Dátum: 2014.07.16.

Parkolási lehetőség az egyetem Mária utcai parkolójában van (Budapest 1085, Mária u. 40.), ahonnan a rendezvény helyszíne gyalogosan megközelíthető.   BELÉPÉS CSAK MEGHÍVÓVAL!

Arc- Állcsont- Szájsebészeti és Fogászati Klinika", "startDate":"2014-07-16", "endDate":"2014-07-16", "startTime":"11:00", "endTime":"14:00", "location":"Arc- Állcsont- Szájsebészeti és Fogászati Klinika", "options":["Apple","Google","iCal","Microsoft365", "MicrosoftTeams", "Outlook.com"], "timeZone":"Europe/Budapest", "iCalFileName":"Arc- Állcsont- Szájsebészeti és Fogászati Klinika szellemi fogyatékkal élők számára kialakított kezelőhelyiségének ünnepélyes átadása", "label":"Naptárba"}

BELÉPÉS CSAK MEGHÍVÓVAL!

Vissza az Eseménynaptárba