Tisztelt Szülők!

Mint arról a médiából már bizonyosan értesültek, 2021. április 19-én csak az alsó tagozatos gyerekek kezdik el a tantermi oktatást. A felső tagozatos és szakiskolai tanulóknál továbbra is a digitális munkarend marad érvényben.

Április 19-én (vasárnapi visszavétel esetén 18-án) csak az alsó tagozatos (előkészítő, 1., 2., 3., 4. osztályos) tanulóinkat vesszük vissza.
A felső tagozatos és szakiskolai tanulók étkezését hivatalból lemondjuk.

Azon alsó tagozatos tanulók étkezését, akik bármilyen okból hiányozni fognak, a korábban megszokottak szarint mondják le az étkezésüket!
Intézményünk kizárólag egészséges, COVID tüneteket nem mutató tanulókat fogad. A beteg, vagy az ismert COVID tüneteket mutató gyerekeket – a helyi
járványügyi protokoll alapján – nem tudjuk fogadni, haladéktalan hazaszállításukról a szülőknek kell gondoskodni.

Budapest, 2021. április 15.