Iskolánk tanévnyitó ünnepségét régi, de megújult helyszínünkön, az iskola külső sportpályáján és közösségi terén tarthattuk.

Körbenézve örömmel tapasztalhattuk, hogy milyen fantasztikus változáson ment keresztül a felújítás során ez a terület. Hosszú hónapokig nem használhattuk, mert balesetveszélyes volt, és árnyék nélkül maradtunk a tavalyi nagy viharban kidőlt fa eltávolítása után. Most kulturált, balesetmentes, gyermekközpontú környezetet vehettünk a birtokunkba, melyet fenntartónknak, a Semmelweis Egyetemnek ez úton is nagyon hálásan köszönünk!

Iskolánk igazgató asszonya nagy szeretettel köszöntötte az előkészítő osztályosokat, akik tanulóként először lépték át az iskola kapuját, hogy megkezdjék a Petős diákéveket. Mindnyájan ismerősként jöttek, hiszen az iskolanyitogató foglalkozásokon többször is részt vettek.

Régi diákjainkkal örömmel üdvözöltük egymást, eljött az idő, hogy elkezdjük az új tanévet.

Felkészültünk az új tanév kihívásaira, kérjük a szülők további lelkes támogatását!

Munkatársaink sokat tettek azért, hogy ez a tanév is zökkenőmentesen induljon. Köszönet az elhívatott munkáért, hisszük, hogy együtt mindenre képesek vagyunk!

Németh László szavaival:

Azért vagyok pedagógus, hogy a természetnek nyers gyémántját szép vigyázattal csiszoljam kristályba.

Ehhez a nem kis feladathoz kívánunk sok erőt és kitartást erre a tanévre!

6kép