Iskolánk és Szakiskolán diákjai heti rendszerességgel futóbicikli (frame running) edzéseken vesznek részt. Minden szerdán 15 és 17 óra között hét tanuló edz keményen a versenyekre is készülve. A sok munkának meg van az eredménye is, mert nemzetközi versenyeken is szépen megállták a helyüket!

Versenyzőnk Szabó Szabolcs 2023. szeptember 9-10-én a lengyelországi Rzeszówban megrendezett frame running találkozón indult versenyen, ahol 100 méteren hatodik, 200 méteren ötödik lett, 400 méteren pedig ezüst érmet nyert.

Bőhm Karina bronzérmes, Veres Ádám negyedik és Szabó Szabolcs is bronzérmes lett a Münchenben megrendezett 37. Int. Ludwig-Jall-Sportfest versenyén 2024. május 11-én.

2024. július 7-14. között Bőhm Karina és Szabó Szabolcs majd Koppenhágában a 27. Frame Running Nemzetközi Táboron és Kupán fog részt venni.

Sok sikert kívánunk, büszkék vagyunk rátok!