Tisztelt Szülők, Kedves Diákok!

A 2023/2024-es tanévre felvételiző diákoknak, érdeklődőknek

február 7-én, kedden nyílt napot tartunk.*

Kérjük, regisztráljanak a nyílt napra!

A regisztráció a peto.iskola@semmelweis-univ.hu  e-mail címre történő jelentkezéssel történik.

A regisztráció során kérjük adják meg nevüket, telefonszámukat továbbá azt, hogy hány fő érkezésére számíthatunk.

A nyílt nap programja:

I. csoport:

Hely- és helyzetváltoztatás módjainak tanulása ülő helyzetből kiindulva      (Szabó Nóra helyszín: 9.b 342)

II. csoport:

Tartásjavítás ülő helyzetben, eszközökkel (súlyzó, TheraBand, soft labda, pilates stick)  (Sándor Klaudia, helyszín: 10.b 211)

III. csoport: Hely- és helyzetváltoztatás módjainak tanulása ülő helyzetből kiindulva  (Müller Bálint, helyszín: díszterem, 343.)

IV. csoport: Hely- és helyzetváltoztatás módjainak tanulása fekvő helyzetből kiindulva (Jáki Borbála, helyszín: 9E/2. 145)

V. csoport: Hely- és helyzetváltoztatás módjainak tanulása fekvő helyzetből kiindulva (Ézsiás István, helyszín:9E/1. 143)

Bemutatkozás, beszélgetés

9E/1.: Életvitel (Ortó Odett)

9E/2.: Ember és természet (Benkő Móni)

9. évfolyam: Gépírás (Veinberger Ildikó, 206.)

10. évfolyam: Kommunikáció a titkári munkában (Ágoston Beáta 207.)

KIÉ: kreatív modul (Lendvai Judit, 342.)

Szeretettel várunk mindenkit!

Siposné Birkás Melinda

igazgató

*  Konduktív Gyakorló Szakiskolánk előzetes bejelentkezés alapján bármikor látogatható!