2016 óta a Sulivívás program keretében  remek lehetőség adatott tanulónk számára, hogy egy újabb sportban kipróbálhassák magukat! Fodor Edina edző vezetésével  a vívás  alapjaival, elemeivel ismerkedhetnek az általános iskolás tanulóink szerda délutánonként.  Az idei tanévben pedig Makk Ádám Balázs intézményvezető és vívó edző elindította külön a szakiskolás tanulóknak is a vívást. Ez kétszer 45 perces foglalkozást ölel fel. Verseny felszerelésben iskoláznak, és elektromos kijelzőre bekötve vívnak a szakiskolás sportkörösök.

2021/22. tanévben 7 általános iskolás és 8 szakiskolás tanuló vett részt az edzéseken.

Idén nyáron lengyel testvériskolánk ad helyet az első szakiskolás vívás edzőtábornak július 4-8-ig.

6kép