Tisztelt Szülők, Gondviselők!

A Semmelweis Egyetem Pető András Konduktív Gyakorló Szakiskola Intézményegységbe a beiratkozás az alábbi időpontokban történik.

2021. június 23. szerda, illetve június 24. csütörtök, mindkét napon 9 órától 15 óráig.

A beiratkozás helye:

1118 Budapest, Villányi út 67.

A diákigazolvány igénylésére vonatkozó kérelmet (a Nemzeti Egységes Kártyarendszer adatlapot is beleértve) a tanuló – szülője vagy törvényes képviselője útján – az igénylési cím megjelölésével a beiratkozást követően, későbbi időpontban is benyújthatja.

A beiratkozáshoz szükséges dokumentumok:

• Bizonyítvány
  • Személyi okmányok (személyi igazolvány, lakcímkártya, TAJ kártya, adókártya, oktatási azonosító)
  • Legutolsó szakértői vélemény(ek)
  • Ha van, az ortopéd szakorvosi lelet fénymásolata
  • Ha van, egészségügyi kiskönyv
  • Oltási könyv
  • Igazolás rendszeres gyermekvédelmi támogatásról, tartós betegségről

Együttműködésüket köszönöm!

Budapest, 2021. 05.31.