Tisztelt Szülők, Gondviselők!

Magyarország kormányának és az emberi erőforrások miniszterének hatályos rendelkezései alapján május 10-től a szakiskola és az általános iskola felső tagozata visszatérhet a jelenléti nevelésbe-oktatásba.

Intézményünk kizárólag egészséges, COVID tüneteket nem mutató tanulókat fogad. Kérjük, jelezzék számunkra, ha családjukban, közeli kapcsolataikban előfordul a COVID megbetegedés, és, ebben az esetben ne hozzák gyermeküket iskolába. Csak így lehetséges a társak és családjaik védelme.

A beteg, vagy az ismert COVID tüneteket mutató tanulót – a helyi járványügyi protokoll alapján – nem tudjuk fogadni, haladéktalan hazaszállításáról a szülőknek kell gondoskodni.

A titkárság minden munkanapon 7.00-14.00-ig elérhető, gyermekvédelmi és iskolapszichológiai segítségünk folyamatosan rendelkezésre áll.

Tisztelettel és köszönettel adózunk helytállásukért ebben a reményeink szerint mihamarabb véget érő, nehéz időszakban. Keressenek minket bizalommal bármilyen probléma esetén!

Önöknek és Szeretteiknek jó egészséget kívánunk!