Tisztelt Szülők!

Először is szeretnénk megköszönni az elmúlt hetekben tanúsított együttműködést!

Amellett, hogy látjuk a fejlődési lehetőségeinket, melyeket a távoktatás, a digitális tér biztosít számunkra, kérjük szíves segítségüket a lenti  kérdőív kitöltésével. Azt reméljük, hogy általánosabb rálátást kapunk az Önök és gyermekeik helyzetéről. Megvizsgálhatjuk melyek azok a tevékenységi formák amiket érdemes megtartani, fejleszteni és melyek azok, amelyeket lehetőség szerint igyekezzünk megváltoztatni ebben az új digitális munkarendben.

A kérdőív alapvetően felelet-választós, 5-9 kérdésből áll.
Emellett lehetőséget nyújtunk saját gondolataik leírására is, mely nem kötelező, de örömmel vesszük őket.

A Semmelweis Egyetem Pető András Gyakorló Általános Iskolája, Szakiskolája, Egységes Konduktív Pedagógiai Módszertani Intézménye és Szakiskolája teljes vezetősége, konduktorai, pedagógusai és munkatársai.