Tisztelt Honlap Látogató!

Néhány sorban szeretnénk tájékoztatást adni, hogyan működik csoportunkban az online oktatás.

• A heti tananyagot, az egyéni mozgásprogramot és az egyéni fejlesztéseket minden hétfőn e-mailben elküldjük.
  • Az átküldött tananyag feldolgozásához egyéni tanítási órákat biztosítunk minden tanulónknak Messenger vagy Skype kapcsolaton keresztül. Ennek időpontját digitális órarendben rögzítettük.
  • Emellett küldünk gyakorlásra lehetőséget adó alkalmazások feladatait (LearningApps, Okos Doboz), valamint Microsoft PowerPoint bemutatók, honlapok és Youtube videók megosztásával segítjük az érthetőbb otthoni tanulást.
  • Tervezzük még a mozgásprogramok digitális megsegítését, órarendbe építését is, ez még folyamatban van.

Kedves Szuper Szülők!

Saját szuper képességeikhez szeretnénk néhány dologgal hozzájárulni.