Bővítjük csapatunkat, legyél te is a Nemzetközi csoport tagja!

Konduktor munkatársat keres a Semmelweis Egyetem Pető András Kar Kiemelt Nemzeti és Nemzetközi Szolgáltatási Központ (Nemzetközi csoport)!

Szeretsz utazni? Szeretnéd kipróbálni milyen külföldön dolgozni? Szívesen vennél részt határontúli magyar lakta területeken szervezett projektekben?

Gyere és jelentkezz hozzánk!

Állás típusa: Teljes munkaidő

Elvárások:

  • Konduktori végzettség.
  • Büntetlen előélet és cselekvőképesség.
  • Jó szakmai személyiség: kedvesség, kreativitás, motiváció, rugalmasság, empátia.
  • Ambíciók a folyamatos fejlődésre, kooperációs készség, vágy a teamben való munkára, munka és munkatársak iránti alázat.
  • Figyelem a részletekre, pontosság.
  • Diszkréció (adatvédelem).
  • A munkafolyamatok részleteinek pontos követése.
  • Jó kommunikációs készség és terhelhetőség.

Feladatok:

  • Konduktív pedagógiai programok megvalósítása gyermek és felnőtt csoportoknak,
  • egyéni programok megvalósítása szükség esetén,
  • szülőkkel, egyéb hozzátartozókkal megbeszélések,
  • dokumentáció készítése.

Előnyt jelent:

  • angol és/vagy a munkavégzés helyszíneiül szolgáló országok nyelvének ismerete,
  • szakmai tapasztalat konduktív nevelésben

A jelentkezés részeként benyújtandó iratok:

  • Szakmai önéletrajz
  • Végzettséget és/vagy képzettséget, nyelvtudást igazoló okiratok egyszerű másolata
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Ha magadra ismertél, küldd el nekünk jelentkezésedet, fényképes önéletrajzoddal a csuka.pal@semmelweis.hu email címre!