Az Informatikai Főigazgatóság Távközlési Rekonstrukciós Programja 15/B fázisának keretében az Urológiai Klinika, a Neurológiai Klinika, a Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika, valamint a Belgyógyászati és Onkológiai Klinika épületeit 30 éve ellátó telefon-alközponti berendezés cseréjére kerül sor, 2025.07.02.-án szerdán 16:00 és 03:00 óra közötti időszakban.

Ez idő alatt az épületekben nem lesz vezetékes (fővonal és mellékállomás) telefonszolgáltatás és előre láthatólag 18:00 órától a telefonközpontosok a dolgozók mobiltelefonjaira fogják tudni kapcsolni a hívásokat.

A berendezés cseréje a hívószámokban és a használatban nem okoz változást.

A járulékos kellemetlenségekért előre is elnézést kérünk.

***

Informatikai Főigazgatóság
Távközlési Osztály