Az Informatikai Főigazgatóság Távközlési Rekonstrukciós Programja 15/A fázisának keretében a Nagyvárad téri Elméleti Tömb épületét 30 éve ellátó telefon-alközponti berendezés cseréjére kerül sor, 2025.06.24.-én kedden 15:00 és 24:00 óra közötti időszakban.
Ez idő alatt az épületben nem lesz vezetékes telefonszolgáltatás, a telefonközpontosok a dolgozók mobiltelefonjaira fogják tudni kapcsolni a hívásokat.
A berendezés cseréje a hívószámokban és a használatban nem okoz változást.
A járulékos kellemetlenségekért előre is elnézést kérünk.
***
Informatikai Főigazgatóság
Távközlési Osztály