Az Informatikai Főigazgatóság Távközlési Rekonstrukciós Programja 15/A fázisának keretében a Nagyvárad téri Elméleti Tömb épületét 30 éve ellátó telefon-alközponti berendezés cseréjére kerül sor, 2025.06.24.-én kedden 15:00 és 24:00 óra közötti időszakban.

Ez idő alatt az épületben nem lesz vezetékes telefonszolgáltatás, a telefonközpontosok a dolgozók mobiltelefonjaira fogják tudni kapcsolni a hívásokat.

A berendezés cseréje a hívószámokban és a használatban nem okoz változást.

A járulékos kellemetlenségekért előre is elnézést kérünk.

***

Informatikai Főigazgatóság
Távközlési Osztály