A Magyar Telekom tájékoztatása szerint 2025.05.06. kedd 23:00 óra és 2025.05.07. kedd 05:00 óra között, összesen 5 óra üzemkiesés várható az 5 jegyű telefon-mellékállomások és az egyetemi mobiltelefonok közvetlen kommunikációját biztosító Mobil Híd szolgáltatásban.
Ebben az időszakban a mellékállomásokról nem lesznek hívhatók az egyetemi mobiltelefonok (0*XXXXX) és a mobiltelefonokról az egyetemi mellékek (#XXXXX).
***
Informatikai Főigazgatóság
Távközlési Osztály