Karbantartás és rendszerfrissítés miatt, 2025.04.08. 21:00 és 23:30 óra között a Városmajori Klinikai Tömb vezetékes telefonellátása szünetelni fog.

A klinikai funkciók és dolgozók ebben az időszakban a mobiltelefonjaikon lesznek elérhetők.

***

Informatikai Főigazgatóság
Távközlési Osztály