Különös tekintettel a betegellátást és sürgősségi ellátást végző egységekre, tájékoztatjuk a Semmelweis Egyetem szervezeti egységeit, hogy a Magyar Telekom által meghirdetett rendszerkarbantartás okán, 2025.04.01. kedd 23:00 órától várhatóan 5 órán keresztül az 5 jegyű vezetékes mellékállomások és az egyetemi mobiltelefonok közötti híváslehetőség nem lesz elérhető.
Tehát ebben az időszakban az 5 jegyű mellékekről nem lesznek az egyetemi mobiltelefonok közvetlenül hívhatók (0*YYYYY vagy 0*06ZZYYYYYYY) és az egyetemi mobilokról sem lesznek hívhatók az egyetemi mellékek (#XXXXX).
Az okozott kellemetlenségért a Magyar Telekom nevében is elnézésüket kérjük.
***
Informatikai Főigazgatóság
Távközlési Osztály