Helyszín: Biofizikai és Sugárbiológiai Intézet, Budapest Tűzoltó u. 37-47.

Dátum: 2019.02.27.

Időpont: 15.30 Kerpel Diákszalon Hallgatói Fórum a Kerpel-Fronius Tehetséggondozó Program diákjaival Helyszín: EOK Tűzoltó utcai tömb (Tűzoltó utca 37-47.) Biofizikai és Sugárbiológiai Intézet,  A fésű. 2. em. 2203 szoba A fórumon Prof. Dr. Kellermayer Miklós leendő dékán várja a kerpeles hallgatók oktatást és az egyetemi életet érintő javaslatait egy kötetlen beszélgetés keretein belül.

Biofizikai és Sugárbiológiai Intézet", "startDate":"2019-02-27", "endDate":"2019-02-27", "startTime":"15:30", "endTime":"17:30", "location":"Biofizikai és Sugárbiológiai Intézet", "options":["Apple","Google","iCal","Microsoft365", "MicrosoftTeams", "Outlook.com"], "timeZone":"Europe/Budapest", "iCalFileName":"Kerpel Diákszalon – Hallgatói Fórum", "label":"Naptárba"}

Időpont: 15.30

Kerpel Diákszalon