Helyszín: Semmelweis Szalon, Semmelweis Egyetem, Budapest Üllői út 26.

Dátum: 2017.03.20.

Időpont: 13.00 A Semmelweis Egyetem kiemelkedő professzora, Dr. Rácz Károly 2017. február 13-án hunyt el. Az emlékére rendezett búcsúztatón gyertyagyújtással és méltató beszédekkel tisztelgünk a Doktori Tanács egykori elnöke, a II. Sz. Belgyógyászati Klinika egyetemi tanára, korábbi igazgatója emléke előtt. Részvételi szándékát a rendezveny@semmelweis-univ.hu címen jelezze.

Semmelweis Szalon, Semmelweis Egyetem", "startDate":"2017-03-20", "endDate":"2017-03-20", "startTime":"13:00", "endTime":"15:00", "location":"Semmelweis Szalon, Semmelweis Egyetem", "options":["Apple","Google","iCal","Microsoft365", "MicrosoftTeams", "Outlook.com"], "timeZone":"Europe/Budapest", "iCalFileName":"Búcsúztató Dr. Rácz Károly emlékére", "label":"Naptárba"}

Időpont: 13.00

Részvételi szándékát a rendezveny@semmelweis-univ.hu címen jelezze.

Vissza az Eseménynaptárba