Tudod mi az a PhD vagy még nem? Érdekelne a kutatás, de nem tudod hogyan fogj hozzá? A nyílt napon bármilyen kérdést fel tudsz tenni! Ha eljössz, biztosan hallani fogsz a fontos dolgokról, mint például a felvételi, a képzési követelmények, az ösztöndíjak, a válaszható témavezetők és témáik vagy épp a kutatási keret!

Ha érdekel a PhD képzés, akkor szeretnénk a figyelmetekbe ajánlani két programot, ahol megtudhattok mindent a képzésről és a jelentkezésről:

Egész napos PhD nyílt nap az ETK-n!

Az Egészségtudományi Programkoordinációs és Fejlesztési Iroda kollégái, Győrfi Judit és Matiscsák Attila PhD nyílt napot tart 2024. május 13-án az alábbi helyszíneken:

• 9:00 – 12:00: 138/b tárgyaló, Vas u. 17., 1. emelet
      • 12:00 – 16:00: 512. iroda, Vas u. 17., 5. emelet
      • 16:00 – 18:00: 138/b tárgyaló, Vas u. 17., 1. emelet

A nyílt napra minden érdeklődőt várnak, regisztráció nem szükséges!

Hallgatói Fórum

A Doktori Iskola hallgatói fórumot szervez, hogy mindenki választ kaphasson a PhD-val kapcsolatos kérdéseire. A hallgatói fórum az Elméleti Orvostudományi Központban, a Békésy teremben lesz 2024. május 14-én 17 órától!

Hallgatói fórum zoom-on is elérhető lesz, ha nem tudnál eljönni személyesen. A zoom-ot itt éred el, Meeting ID: 984 8912 9912

A Doktori Iskola tájékoztatója a felvételi eljárásról elérhető itt!