TDK Konferencia 2024

Az idei évben is megrendezésre került egyetemünk egyik legfontosabb éves eseménye, a Tudományos Diákköri (TDK) Konferencia. A TDK hallgatók olyan egyetemi képzésben résztvevő diákok, akik tanulmányaik mellett szabadidejükben valamely klinikai területen kutatást végeznek témavezetőjük segítségével. Ez a feladat kiemelt elkötelezettséget, figyelmet és precíz időbeosztást követel mind a hallgatók, mind a témavezetők részéről. A kutatások eredményeit a TDK Konferencián mutatják be, ahol idén a mi klinikánk hallgatói is jelentős számban, 18-an vettek részt, melyből 12-en kiemelkedő teljesítményt nyújtva helyezést értek el.

Fogorvostudományok “C” szekció:
III. díj: Bokor Lili Júlia, Tóth Anna, témavezetők: Prof. Dr. Hermann Péter, Dr. Borbély Judit
Fogorvostudományok “D” szekció:
I. díj: Keskeny György Árpád, témavezetők: Dr. Róth Ivett, Dr. Géczi Zoltán
I. díj: Bognár Eszter, Lehoczkiné Forgács Lili, témavezetők: Dr. Joós-Kovács Gellért, Dr. Vitai Viktória
II. díj: Tasi Laura Zsófia, témavezetők: Dr. Róth Ivett, Dr. Vitai Viktória
III. díj: Haubold Katrin, Prücklmaier Michael, témavezetők: Dr. Mikulás Krisztina, Dr. Qian Xinyi

Fogorvostudományok “E” szekció:
I. díj: Pál Laura, Losonczi Márta, témavezetők: Dr. Kispélyi Barbara, Dr. Vámos Orsolya
III. díj: Sárdi Anna Katinka, Zimmer Krisztina, témavezetők: Dr. Körmendi Szandra, Dr. Jász Máté

Hallgatóinknak és témavezetőiknek gratulálunk a kitűnő eredményekhez, további munkájukhoz sok sikert kívánunk!