Helyszín: Markusovszky Kollégium, Budapest Szenes Iván tér 7.

Dátum: 2024.07.22.

{ "name":"Angol tábor", "description":"
Az angol táborba olyan általános iskolás gyermekek jelentkezését várjuk, akik legalább 2-3 éve aktívan tanulnak angolul. A tábor délelőttjei interaktív, beszédközpontú nyelvtanulással telnek majd, a résztvevők elmélyedhetnek az idegen nyelv rejtelmeiben. Délutánonként a csoport tagjai csatlakoznak a napközis táborhoz.
Az angol tábor ideje: 2024. július 22-26.

regisztráció

Markusovszky Kollégium", "startDate":"2024-07-22", "endDate":"2024-07-22", "startTime":"00:00", "endTime":"23:59", "location":"Budapest, Szenes Iván tér 7.", "options":["Apple","Google","iCal","Microsoft365", "MicrosoftTeams", "Outlook.com"], "timeZone":"Europe/Budapest", "iCalFileName":"Angol tábor", "label":"Naptárba"}

Az angol tábor ideje: 2024. július 22-26.

regisztráció

Vissza az Eseménynaptárba