Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - október 03.
539661 Összes oltás

Az Örkény István Színház önálló társulattal működő repertoárszínház, az ország egyik vezető művészszínháza.

Az Örkény elsősorban prózai drámaszínház, ám színházunk sokféle műfajra nyitott. Repertoárunkon az antikvitás szerzőitől a kortársakig máig több, mint száz mű szerepelt. Munkánk értelmét műfajtól függetlenül a magas színpadi irodalom választásában, az alapos próbamunkában, a közélet kérdései iránti nyitottságban, a humor, a groteszk és az irónia sokféle árnyalatának szeretetében látjuk.

A színház tíz éve működő színházpedagógiai programja Magyarországon az elsők között nyitott új csatornát a közönséggel való aktív, közösségteremtő kapcsolattartáshoz.

Az Örkény István Színház szeptember-októberi műsora ITT, a novemberi pedig ITT olvasható.

Kedvezmény mértéke

Az aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező hallgatók, diákigazolványuk felmutatásával 20% kedvezményben részesülnek személyes jegyvásárlás esetén.

A Családbarát Egyetem Program keretében az intézmény munkavállalói, Semmelweis Kártyájuk felmutatásával 10%-os kedvezményben részesülnek a 2022/2023-as évad bármely előadására szóló jegy személyes megvásárlása esetén.