Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - 2022. augusztus 07.
535278 Összes oltás
Az 1865-ben átadott Pesti Vigadó minden korban a társasági élet központi helyszíneként működött.

Otthonául szolgált Strauss, Liszt, Erkel, Wagner, Bartók, Dohnányi koncertjeinek, a Pesti Műegylet által szervezett első hazai kiállításnak, az első népképviseleti országgyűlésnek ugyanúgy, mint Bleriot XI-es repülőgépe bemutatásának vagy az aktuális korszak legnépszerűbb báljainak.

Kedvezmény:
2014 óta az épület fenntartását és üzemeltetését a Magyar Művészeti Akadémia, mint tulajdonos megbízásából a Pesti Vigadó Nonprofit Kft. biztosítja, amelynek célja továbbra is fenntartani, és megőrizni a közönség számára e kulturális sokféleséget és a magas művészeti színvonalat.

Így veheti igénybe:

A kedvezményes jegyeket/bérleteket az egyetemi polgárok előre egyeztetett időpontban, a Pesti Vigadó jegyirodájában (1051 Budapest Vigadó tér 2.) a Semmelweis Kártya vagy az érvényes diákigazolvány felmutatásával tudják megvásárolni. Egy azonosítóval egy eseményre négy darab jegy váltható kedvezményesen.

Kiemelt kép: a Pesti Vigadó hivatalos facebook oldala