Helyszín: Semmelweis Szalon, Semmelweis Egyetem, Budapest Üllői út 26.

Dátum: 2017.09.14.

Időpont: 19:00 – 21:00 óra Meghívó A Semmelweis Egyetem és a Harmónia Orvosklub rendezvényére Fővédnök: Dr. Szél Ágoston rektor Helyszín: Semmelweis Szalon, 1085 Budapest, Üllői út 26. I. em. Házigazda: prof. dr. Tulassay Zsolt Vendégek: Miklósa Erika és Banai Sára, a zongoránál. Katona Anikó Szeretettel várjuk a kollégákat, családjukkal, barátaikkal együtt! „Harmónia orvosi és művészeti alapítvány”

Semmelweis Szalon, Semmelweis Egyetem", "startDate":"2017-09-14", "endDate":"2017-09-14", "startTime":"19:00", "endTime":"21:00", "location":"Semmelweis Szalon, Semmelweis Egyetem", "options":["Apple","Google","iCal","Microsoft365", "MicrosoftTeams", "Outlook.com"], "timeZone":"Europe/Budapest", "iCalFileName":"Semmelweis Egyetem és a Harmónia Orvosklub találkozója", "label":"Naptárba"}

Időpont: 19:00 – 21:00 óra

A Semmelweis Egyetem és a Harmónia Orvosklub rendezvényére

Fővédnök: Dr. Szél Ágoston rektor

Helyszín: Semmelweis Szalon, 1085 Budapest, Üllői út 26. I. em.

Házigazda: prof. dr. Tulassay Zsolt

Vendégek: Miklósa Erika és Banai Sára, a zongoránál. Katona Anikó

Szeretettel várjuk a kollégákat, családjukkal, barátaikkal együtt!

„Harmónia orvosi és művészeti alapítvány”

Vissza az Eseménynaptárba