Meghívjuk a Nyírő Gyula Kórház-OPAI és a Semmelweis Egyetem konzorciumában induló KMOP-4.3.2/B-13-2014-0001 „Az OPAI fejlesztése” című kiemelt projekt ismertetésére. A projekt 130 millió Ft támogatásból, 100%-os támogatási intenzitás mellett valósul meg.

A projekt során felújításra kerül a Nyírő Gyula Kórház- OPAI számos kórterme és orvosi szobája; Pszichiátriai Betegfogadó Részleg kerül kialakításra; továbbá sor kerül egy a Minnesota Modellre épülő, intenzív terápiás program beindítására, valamint egy olyan laboratóriumi eszköz beszerzésére, amely alkalmas gyógyszerszintek mérésére, illetve neuroendokrinológiai vizsgálatok elvégzésére. A Semmelweis Egyetemen létrehozásra kerülő Forenzikus pszichiátriai részleg szakmailag megalapozottabb elmemegfigyelési vélemények kialakítását teszi lehetővé azáltal, hogy az igazságügyi pszichiátriai szakértők által végzett ambuláns vizsgálatok kiegészülnek speciális kórházi osztályon végzett vizsgálatokkal.

Kérdéseiket előzetesen feltehetik a info@nyiro-opai.hu e-mail címen.

Helyszín: Nyírő Gyula Kórház-OPAI,

Budapest, 1135 Lehel út 59. B épület, földszint