A Semmelweis Egyetemhez márciusban csatlakozott Rehabilitációs Klinika az idei tábori szezonban már más szervezeti egységekben dolgozók gyermekeit is fogadja! Elsősorban a budai telephelyű egységekben dolgozóknak ajánljuk figyelmébe ezt a remek lehetőséget!

Két turnus indul júliusban:

1. turnus: 2024. július 22 – 26.

2. turnus: 2024. július 29 – augusztus 2.

A Rehabilitációs Klinika munkatársai mindkét turnusra várják a jelentkezőket!

Érkezés: reggel 7 és 8 óra között,

Távozás: délután 15 és 16 óra között.

Korosztály: 1-5. osztály

Óvodás korú gyerek fogadása előzetes megbeszélés alapján lehetséges.

Létszám:10-20 fő között (A tábor minimum 10 fő jelentkezése esetén indul csak el.)

Helyszín: Rehabilitációs Klinika (cím: 1121 Budapest, Szanatórium u. 19.) A gyerekek fogadása és távozása a volt Hiperbár pavilonnál történik.

Ár: 20.000 Ft/fő/hét (amely tartalmazza a tízórai és az ebéd étkezési díját). Befizetés a Klinika pénztárában a jelentkezés visszaigazolása után.

Tervezett programok:

• Strandolás, úszás
  • Újrahasznosítási alapismeretek
  • Festés
  • Papírtechnikák kipróbálása
  • Karkötő készítés

A táborok heti részletes programját a jelentkezést követően küldik meg a szervezők.

Szükséges felszerelés:

• kulacs, palack ivóvíznek
  • erős cipő zoknival
  • esőkabát
  • sapka/kendő nap ellen
  • fürdőruha, úszósapka, papucs, törülköző
  • sportruházat
  • polifoam matrac

Jelentkezési határidő 2024. július 3.

Kérjük, az alábbi mellékleteket személyesen a Rehabilitációs Klinika titkárságán vagy elektronikusan az ooriapig@rehabint.hu szíveskedjenek leadni.

Lemondás esetén 5000 Ft lemondási díjat kell kifizetni.