Természetbúvár tábor
a Magyar Természettudományi Múzeumban!
Szerezzen életre szóló élményt gyermekének!

Idén nyáron nagy szeretettel várják a természet és annak felfedezése iránt érdeklődő gyermekeket 5 napos nyári táborokban! A változatos interaktív programokon az aktív és játékos tanulást helyezik előtérbe, a szervezők célja a természetvédelem jelentőségének hangsúlyozása, a környezettudatosságra való nevelés.
A táborozók bepillanthatnak a Magyar Természettudományi Múzeum gyűjteményeibe és a tárakban zajló tudományos háttérmunkába, megismerhetik állandó- és időszaki kiállításokat, múzeumpedagógiai foglalkozáson vehetnek részt, élő állatos foglalkozáson bővíthetik ismereteiket, felfedezhetik a Füvészkertet és a Múzeum környékének élővilágát!

Az 5 napos táborok több turnusban indulnak 2023. június 19 – augusztus 25. között.
Szeretettel várják a Semmelweis Egyetem munkatársainak gyermekeit, akik részére a tábort 15 %-os kedvezménnyel kínálja a múzeum.
A tábor kedvezményes ára: 39.950 Ft/fő/turnus (teljes ár: 47 000 Ft / fő), amely tartalmazza a programok, a napi kétszeri étkezés árát.
Regisztrációkor és utaláskor tüntessék fel, hogy „Semmelweis”.

Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 2-6.
Nyitvatartás: hétfő – vasárnap: 9:00-17:00
További információ: info@nhmus.hu
+ 36 (1) 210-1085

Ami a gyerekekre vár:

• kalandozás az őslények és a dinoszauruszok világában
  • bepillantás a múzeum kiállításaiba, a gyűjteményekbe és a kutatók munkájába
  • mikroszkopizálás
  • ősmaradványok válogatása
  • ízeltlábúak vizsgálata
  • növényhatározás
  • gombaismeret
  • herbáriumkészítés
  • termések vizsgálata
  • ásványok megismerése
  • élő állatos foglalkozás
  • kirándulás

…és még sok más izgalmas program!

Kiemelt kép: Magyar Természettudományi Múzeum