2023-ban is folytatódik a Semmelweis Egyetem és az AYCM együttműködése.

Az AYCM SportPass egy multifunkciós sportbérlet, amivel a SportPass tulajdonosa a normál
uszoda/fitnesz/jógabérletek töredékéért tud rendszeresen és változatosan sportolni szinte bárhol az országban.

2023-ban is speciális, kedvezményes csomagok közül választhat, és a Semmelweis Egyetem megemelt támogatási összeggel (3.000,-FT/fő/hó) járul hozzá az első 600 jelentkező sportolásához.

Nem egy egyszerű kondi-bérletről van szó, hanem arról, hogy egy bérlettel rengeteg mozgásformát használhat, anélkül, hogy napijegyet vagy bérletet kellene vásárolnia!

Ízelítő az offline mozgásforma kínálatból

Fitness, cardio, számtalan csoportos óra (pl. TRX, zumba, hot iron, gerinctorna, pilates stb.) jóga, úszás (akár a Nemzeti Sportuszodákban is, vagy az Aquaworld-ben), tánc (hastánc, rúdtánc, társas, latin stb.) gyógytorna, tenisz, squash, ketrecfoci, ping-pong, evezés, küzdősportok, golf stb. Télen korcsolya. Nyáron a strandok (pl. Lupa Beach, Palatinus, Dagály) és Balatoni/Velencei-tavi elfogadóhelyek sokasága vár. Különlegességek: gyógyfürdők, trambulinpályák, víz alatti hoki, lövészet, lovaglás, baltadobálás, szabaduló szoba stb.

Országszerte 800+, Budapesten 400+ helyszínen

Az országos lefedettség miatt ugyanazzal a bérlettel Debrecenben, Szegeden, vagy a Balaton mellett is mozoghat.

Jelentkezés és részletek az Emberierőforrás-gazdálkodási Főigazgatóság honlapján.