A kormányzati döntés értelmében egységes őszi szünet nem lesz idén a köznevelési intézményekben. Az iskolák ugyanakkor három, igazgatói hatáskörben elrendelhető szünnap felhasználásával dönthetnek úgy, hogy hosszabb pihenőt biztosítanak a gyerekeknek.

A Családbarát Egyetem Központ az egyetemi munkatársak körében végzett emailes közvéleménykutatása alapján október 31. és november 4. között gyermekfelügyeletet biztosít a Nagyvárad téri Elméleti Tömben (NET).

Az egész hetes gyermekfelügyeletet a nyári napközis táborok mintájára szervezzük meg. A Pető András Kar szakmai támogatásával, diplomás konduktorok bevonásával reggeltől késő délutánig várjuk a 6-14 év közötti korosztályt.

A teljes hét mellett lehetőség van akár egy-egy nap igénylésére is. A gyermekfelügyelet ideje alatt az étkezést az egyetem biztosítja a résztvevőknek.

A tábor önköltsége 3000 forint/nap

További kérdések esetén kérjük, írjon a csaladbarat@semmelweis-univ.hu email címre.

Jelentkezni október 24-ig lehet.

Regisztrálok

Fotók: Freepik.com