Az Olajág Otthonok matracokat adományozott az I.Sz. Szülészeti- és Nőgyógyászati Klinika Onkológiai Osztályának. A tíz ágybetétet dr. Szánthó András egyetemi docens, a klinika onkológiai osztályának osztályvezetője vette át Dr. Szirmai Viktortól, az Olajág Otthonok főigazgatójától, valamint dr. Bakányi Zoltántól, az idősotthon-hálózat egészségügyi igazgatójától.

RS38211_KA-20151112-IMG_2453-scrA klinika onkológiai osztályának vezetője nagy segítségnek nevezte az adományt. Dr. Szánthó András hangsúlyozta: a részleg számára kiemelt fontosságú, hogy kényelmes körülményeket biztosítson a fekvőbetegeknek.

Dr. Szirmai Viktor, az Olajág Otthonok főigazgatója arról beszélt, hogy tavaly, az Idősek Világnapjához kapcsolódóan, hagyományteremtő céllal indították el társadalmi felelősségvállalási programjukat. Akkor az Országos Mentőszolgálatot támogatták, idén pedig az I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika Onkológiai Osztályának szerettek volna segíteni tárgyi adománnyal.

Kele Tímea
Fotó: Kovács Attila – Semmelweis Egyetem