RS38135_KA-20151110-IMG_8493-scrBalog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere, valamint dr. Palkovics László, az EMMI felsőoktatásért felelős államtitkára rektori megbízási, valamint egyetemi és főiskolai tanári kinevezési okiratokat adott át  november 10-én az Olasz Kultúrintézetben.

Egyetemi tanári kinevezési okiratot vehetett át Dr. Ács Nándor, az II. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika igazgatója, Dr. Geiszt Miklós, az ÁOK Élettani Intézet egyetemi docense, Dr. Mócsai Attila, az ÁOK Élettani Intézet docense és Dr. Polgár Csaba, az ÁOK Onkológiai Tanszék megbízott vezetője.
Főiskolai tanári kinevezést kapott Veresné dr. Bálint Márta, az ETK Dietetikai és Táplálkozástudományi Tanszékének docense.

Tóth-Szabó Szilvia
Fotó: Kovács Attila – Semmelweis Egyetem