KEDVES HALLGATÓK!

Idén újra megrendezésre kerül a SEMMELWEIS JÓGA ÉS ÉLETMÓD TÁBOR A SPORTKÖZPONTBAN, egyetemünk támogatásával.

A jógatábort a Semmelweis Egyetem diákjainak hirdetjük meg azzal a céllal, hogy a hallgatók megismerkedhessenek a jógikus életmód alapelveivel. A tábor programjában jógaórák, jógikus életmóddal kapcsolatos előadások, stressz kezelésre alkalmas technikák gyakorlása szerepelnek, mentálhigiéniés és sport foglalkozások. Szerdai napon kirándulni megyünk a Pilisbe. Étkezést a kirándulás napját kivéve biztosítunk. A tábort 20 fő részére hirdetjük meg.

A tábor időpontja: 2023. július 10-től 14-ig, reggel 7.30-tól 17 óráig, pénteki napon 15 óráig

A tábor helye: SE Testnevelési és Sportközpont,

Cím: 1107 Budapest, Zágrábi utca 14.

A regisztrációs díj 5000 Ft

Jelentkezés után a a Sportközpont gazdasági irodájában tudják befizetni a regisztrációs díjat 2023. június 19-22-ig 9.00-12 , valamint június 26-28-ig 9.00-12.00-ig.

További információkkal később jelentkezünk.

VÁRUNK SZERETETTEL A TÁBORBAN!

Üdvözlettel a szervezők:

Várszegi Kornélia

Dr. H.-Minkó Krisztina

Regisztrálni az alábbi linken lehet: