2017-ben keressük az ország Legizmosabb Egyetemét!

Május 5-én.  8:00 – 20:00 óráig a Sportközpontban

Ha részt veszel a „Keressük az ország Legizmosabb Egyetemét!” kihíváson, nemcsak edzettségedet, de szerencsédet is próbára teheted.

Minden kedves érdeklődőt hallgatót, továbbá Neptun kóddal rendelkező oktatókat, tanárokat, dolgozókat is szeretettel várunk a Sportközpont tornacsarnokába, hogy bebizonyítsuk, mi vagyunk az Ország Legizmosabb Egyeteme! Feladatunk, hogy a promóciós padlómatricán lévő lábnyomba állva egy-egy darab 2, illetve 4 kg-os kettlebellt, két kézzel emelve minél több guggolásból felállást elvégezzünk.

Nyerhetsz egyéniben:

Intézményenként a résztvevők között 3 db

10.000 Ft-os Decathlon sportszer-utalványt sorsolunk!

Nyerhetsz csapatban is:

A 2017 Legizmosabb Egyeteme Fődíj*

1 millió Ft értékű Decathlon sportszer-utalvány.

A Legizmosabb Egyetem intézményi főszervezőjét egy 50.000,- Ft értékű Feldobox wellness utalvánnyal díjazzuk.

#legizmosabbegyetem

A program megvalósítását a Szerencsejáték Zrt. támogatja.

*Értékelési szempont: Az egy tanintézmény összes versenyzője által megemelt súly összege x a regisztrált intézményi hallgatók létszámának arány alapján a legmagasabb értéket elérő egyetem vagy főiskola.