Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - 2021. március 03.
65174 Összes oltás
10789 Beoltott Semmelweis Polgár

Ha hibás, vagy hiányzó adatot talál, kérjük jelezze szervezeti egységünk titkárságán.

A telefonkönyvben található adatok nem használhatók fel az 1995. évi CXIX. törvény szerinti kutatás és közvetlen üzletszerzés céljára.

Nukleáris Medicina Tanszék
ID: 310
Dr. Györke Tamás
igazgatóhelyettes, tanszékvezető,egyetemi docens
gyorke.tamas@med.semmelweis-univ.hu
Albert Orsolya
izotóp szakasszisztens
albert.orsolya@med.semmelweis-univ.hu
Apjok Györgyi
titkárnő
62134 titkarsag.nmt@med.semmelweis-univ.hu
Apostol Judit
izotóp szakasszisztens
Balogh Anna
adminisztrátor
61800 balogh.anna@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Barra Magdolna
klinikai szakorvos
barra.magdolna@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Bártfai Katalin
klinikai főorvos
kardevanne_bartfai.katalin@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Bús Katalin
klinikai szakorvos
ambrusne_bus.katalin_krisztina@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Czibor Sándor
tanársegéd
czibor.sandor@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Dabasi Gabriella
egyetemi docens
dabasi.gabriella@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Fekésházy Attila
klinikai főorvos
fekeshazy.attila_szabolcs@med.semmelweis-univ.hu
Gráf Mihályné
nukleáris medicina szakasszisztens
graf.mihalyne@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Gyebnár János
klinikai főorvos
Dr. Győri Gabriella
klinikai szakorvos
Dr. Hegedűs Nikolett
gyógyszerész
Dr. Jánosa Cintia
szakorvosjelölt
janosa.cintia@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Jorgov Linda
tanársegéd
jorgov.linda@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Juharosi Gyöngyi
klinikai szakorvos
Dr. Kári Béla
tudományos munkatárs, mérnök-fizikus
kari.bela@med.semmelweis-univ.hu
Képes Andrea
izotóp szakasszisztens
kepes.andrea@med.semmelweis-univ.hu
Kiss Eszter
izotóp szakasszisztens
kiss.eszter_katalin@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Kiss Fanni
rezidens
kiss.fanni@med.semmelweis-univ.hu
Klenota Alexandra
izotóp szakasszisztens
tutos.alexandra_dora@med.semmelweis-univ.hu
Kovácsné Tóth Szilvia
izotóp szakasszisztens
Dr. Kristóf Emese
szakorvosjelölt
kristof.emese@med.semmelweis-univ.hu
laczko.katalin@med.semmelweis-univ.hu
Leskó Vivien
izotóp szakasszisztens
Dr. Magyar Boglárka
szakorvosjelölt
magyar.boglarka@med.semmelweis-univ.hu
milecz-mityko.richard@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Pártos Oszkár
klinikai szakorvos
Dr. Reinhoffer Viktória
klinikai szakorvos
reinhoffer.viktoria@semmelweis-univ.hu
Scheidl Ágota
vezetőasszisztens
scheidl.agota@med.semmelweis-univ.hu
Süket Anikó
izotóp szakasszisztens
Szigeti Ildikó
orvosírnok
61800
Szoó Anett
izotóp szakasszisztens
62134 titkarsag.nmt@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Török Judit
szakorvosjelölt
torok.judit1@med.semmelweis-univ.hu
Tóth Ádám
adminisztrátor
61969 toth.adam@med.semmelweis-univ.hu
Tóthné Török Krisztina
izotóp szakasszisztens
tothne_torok.krisztina@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Varga Zsolt
klinikai főorvos
varga.zsolt@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Vaszilkó Éva
klinikai főorvos
vaszilko.eva@med.semmelweis-univ.hu
Végh Barbara
adminisztrátor
vegh.barbara_anna@med.semmelweis-univ.hu