Tisztelt Semmelweis Polgárok, Kedves Hallgatók!

Egyetemünk hosszútávú stratégiájának nem csupán az a célja, hogy nemzetközi szinten is elismert oktatást, gyógyítást biztosítson, hanem küldetésének érzi azt, hogy az egészséges életmódra és az egészség megőrzésére a lakosság számára is könnyen hozzáférhető modellt dolgozzon ki. Ennek egyik eszköze az a nemzetközi kollaborációban induló projekt (Semmelweis Study), amelynek bemutatására a Primer Prevenciós Fórum 29. kongresszusa vállalkozott. A 30 éves múltra visszatekintő kongresszust az Egyetemünk vezetése, Merkely Béla rektor úr és a Belügyminisztérium, Pintér Sándor is támogatja, így első alkalommal a NET épület Dísztermében rendezzük meg. Erre az eseményre szeretettel meghívom Önöket 2024 április 25-én csütörtökön. A felhíváshoz mellékelem az egésznapos rendezvény programját, amihez történő csatlakozás regisztrációhoz kötött.

Prof. Dr. Tompa Anna a PPF elnöke

PPF program