A programot a 9.A osztály tanévbúcsúztató műsora indította, majd Radics Sándor igazgató úr köszöntötte a megjelenteket, megköszönve a diákok és a pedagógusok egész éves kitartó munkáját. 
Ezután a megérdemelt elismeréseké volt a főszerep. A tanév során kiemelkedő eredményt elérő tanulóink jutalomkönyveket és okleveleket vehettek át a teljesítményükért – nagyon büszkék vagyunk rájuk! 
Emellett idén is átadásra kerültek a Kanizsai Dorottya Alapítvány ösztöndíjai az arra leginkább érdemes diákoknak. 
Az iskolazászló ünnepélyes kivonulása után az osztályok a tantermekbe vonultak, ahol az osztályfőnököktől mindenki átvehette az idei bizonyítványát. 


