🎬

Galéria

10kép

Június 19-én megtartottuk iskolánk tanévzáró ünnepségét.

A programot a 9.A osztály tanévbúcsúztató műsora indította, majd Radics Sándor igazgató úr köszöntötte a megjelenteket, megköszönve a diákok és a pedagógusok egész éves kitartó munkáját. 👏
Ezután a megérdemelt elismeréseké volt a főszerep. A tanév során kiemelkedő eredményt elérő tanulóink jutalomkönyveket és okleveleket vehettek át a teljesítményükért – nagyon büszkék vagyunk rájuk! 📚📜 Emellett idén is átadásra kerültek a Kanizsai Dorottya Alapítvány ösztöndíjai az arra leginkább érdemes diákoknak. 🎓
Az iskolazászló ünnepélyes kivonulása után az osztályok a tantermekbe vonultak, ahol az osztályfőnököktől mindenki átvehette az idei bizonyítványát. 📝
🎉 Gratulálunk mindenkinek az elért sikerekhez! Most pedig jöhet a jól megérdemelt pihenés: minden diáknak, tanárnak és munkatársnak szuper, élményekkel teli nyári szünetet kívánunk! ☀️🌊⛱️