A 2023 április 4-5-én megrendezett Kanizsai Napok első napján az alábbi előadásokon, programokon vehettek részt a tanulóink .

– Dr. Szabó Attila osztályvezető Főorvos ” A ketonszint mérés jelentősége a gyermek-sűrgősségi ellátásban”.
Az előadás végén saját gitárkisérettel, néhány dallal is megörvendeztette a hallgatóságot.
Az előadáshoz kapcsolódóan tréfás verseket kellett írni az osztályoknak, úgy hogy a megadott szavak is szerepeljenek benne.

-Dr Sztancsek Olivér nőgyőgyász „Amit tudni akarsz …. de nem merted eddig megkérdezni”.

-Gordos Lívia dietetikus „Egyél okosan”.

-Balcza Tünde -Találkozás terápiás kutyával .

-Óvodások műsora ,óvodai rajzpályázat eredményhirdetése , díjkiosztás.
Tojásfestés az óvodásokkal.

-Véradás az iskolában.

A második napon a 10.a osztály (osztályfőnök Simon Ildikó) és a DÖK szervezésében került lebonyolításra a diáknap, ahol számos tréfás és ügyességi feladaton vehettek részt diákjaink .

Képek az eseményről