RS24728__ZZS7165-scr (1)Semmelweises hallgatók, dolgozók és öregdiákok alkotásaiból készült az az album, ami a Központi Könyvtár és az EOK könyvtárának gyűjteményében kapott helyet, de online az Alumni Iroda honlapján is megtekinthető. A festményeket, iparművészeti alkotásokat, grafikákat és fotókat tartalmazó kötet alapja egy kiállítás, melyet Horosz Áron, az Alumni Iroda vezetője nyitott meg az Elméleti Orvostudományi Központban rendezett Alumni Találkozón.

A gyűjtemény még mindig nem teljes, hiszen az Alumni Iroda továbbra is várja a hallgatók és munkatársak műveit, melyekkel az egyetem klinikáit, intézeteit fogják díszíteni. A tárlat 2015 január 31-ig látogatható az Elméleti Orvostudományi Központ alulájában és első emeleti folyosóján.

Mozer Mária

Fotó: Szigetváry Zsolt