Okleveles egészségügyi szakmenedzser diplomákat adtak át a Semmelweis Egyetem Egészségügyi Közszolgálati Kar Egészségügyi Menedzserképző Központjában. Az ünnepségen dr. Kellermayer Miklós rektorhelyettes, dr. Gaál Péter mb. dékán és dr. Ivády Vilmos, az egyetem gazdasági főigazgatója köszöntötte a 2009-ben indult évfolyam végzőseit. Az ünnepség után öregdiák fórumot tartottak, amelynek dr. Szócska Miklós egészségügyi államtitkár, korábbi intézetvezető volt a vendége.

A 2011-es végzősök névsora: Balogh Andrea Johanna, dr. Győrffy Balázs, dr. Hamvas József Péter, Hupkáné Pesti Zsuzsanna, Kiss Judit, dr. Kutyifa Valentina, dr. Makkos Zoltán, dr. Paput László, dr. Péterfy Áron, Somogyi László, dr. Szolnoki Nikolett, Tóth Katalin, Varsányi Attila, dr. Winkler Barbara.

T-Sz.Sz.