T Á J É K O Z T A T Ó

klinikák, intézetek, szervezeti egységek gazdasági vezetői részére

Tisztelt Gazdasági Vezető Asszony/Úr!

Tájékoztatjuk Önöket arról, hogy a Semmelweis Egyetem és az Uni-FM Kft között 2022.01.02-án, közbeszerzési eljárás eredményeképpen megkötött „Semmelweis Egyetem ingatlanállományához kapcsolódó építési jellegű műszaki ügyeleti szolgálat ellátása, valamint azonnali hibaelhárítás és ezzel kapcsolatos helyreállítási munkák elvégzése” tárgyú szerződés adatait az SAP rendszerben az alábbiak szerint rögzítettük.

A szerződés SAP száma: 4623000155

A beszerzést igénylő szervezet: Létesítményfejlesztési- és Üzemeltetési Igazgatóság

A szerződés nettó összege: 332.014.613, – Ft

A szerződés futamideje: 2023.01.02-2026.01.02