Tisztelt Vezető Munkatársak!

A Semmelweis Egyetem Járványügyi Etikai Iránymutatásában foglaltakra tekintettel a következőkben kérem a tisztelt Vezető Munkatársak közreműködését.

A folyamatos munkavégzés biztosítása érdekében kérem, hogy a Pénzügyi Igazgatóságra beküldendő számlákat és a hozzá tartozó számlakísérőt és egyéb iratokat az Egyetemi Körposta Rendszerével szíveskedjenek részükre beküldeni.

A szervezeti egységeknek természetesen a fentebb leírtakon túl továbbra is lehetősége van közvetlenül a Pénzügyi Igazgatóságon átadni küldeményeiket sürgős, indokolt esetekben a járványügyi előírások maradéktalan betartása mellett 9 órától 11 óráig.

Budapest, 2020 november 10.

Üdvözlettel:                                                                                                                                                                       Reif Lászlóné

SKM_C300i20111209280