Tájékoztatom, hogy a TIOP-2.2.8-14-2015-0002 és TIOP-2.3.3-1361-2014-0001 projektek keretében az Egyetem által átvett eszközök a kötelezettségvállalási nyilatkozatban foglaltak alapján az Egyetem használatába kerültek, azonban az Állami Egészségügyi Ellátó Központ (ÁEEK) kizárólagos tulajdonát képezik. Az ÁEEK felszólítása alapján a projektben érintett minden szervezeti egységnek azonnali adatszolgáltatási kötelezettséget kell teljesítenie.

A mellékelt táblázat tartalmazza az adatszolgáltatással érintett eszközökre vonatkozó információkat.

A leltározásra vonatkozó ÁEEK által elvárt információk:

• a leltározott helyszín megnevezése
  • a leltározás megkezdésének és befejezésének kelte
  • a leltározók, leltárellenőrök, leltárfelelősök neve, aláírása
  • a leltárért anyagilag felelős személy nyilatkozata, hogy a leltár megfelel a valóságnak, az abban szereplő adatokért felelősséget vállal
  • a leltározással szembeni esetleges kifogások
  • leltári eltérések
  • felelős vezető neve, aláírása.

Tekintettel arra, hogy az eszközök jelenlegi státuszáról a TIOP projektben részt vevő szervezeti egységek kötelesek számot adni, ezért kérem a mellékelt eszközök leltározására vonatkozó adatszolgáltatási táblázatnak és a leltárkészítési és leltárkezelési szabályzat 6. számú mellékletének kitöltését és elküldését scannelt formában 2018. december 10-i határidővel toth.orsolya@semmelweis-univ.hu mail címre, 1 példányt eredetben pedig a 1085 Budapest, Rökk Szilárd utca 13. /Műszaki Főigazgatóság Gazdasági Feladatait Ellátó Gazdálkodási Osztály/Tóth Orsolya részére.

Budapest, 2018. november 8.

Tisztelettel:

Gazdasági Főigazgatóság