A meghosszabbított téli szünet sok családnak okozhat szervezési nehézséget, ezért a Családbarát Egyetem Központ január 2-6. között ismét gyermekfelügyelettel segíti az egyetem dolgozóit.

Az egyhetes program elsősorban az általános iskolás korosztálynak szól, ám ez alkalommal az idősebb testvér részvétele mellett óvodás korú gyermekeket is fogadunk. A gyermekfelügyeletet a City Corner épületében (Üllői út 25.) a Pető András Kar szakembereivel együttműködésben szervezzük meg.

A január első hetében velünk tartó gyermekek szabadtéri- és kézműves programokon, az UNICEF iskolásoknak szóló mentálhigiénés programján, valamint egy felelős állattartásról szóló interaktív, érzékenyítő foglalkozáson is részt vehetnek. A diplomás konduktorok reggeltől késő délutánig várják a 6-14 év közötti korosztályt.

A teljes hét mellett lehetőség van akár egy-egy nap igénylésére is. A gyermekfelügyelet ideje alatt az étkezést az egyetem biztosítja a résztvevőknek.

A tábor önköltsége 3000 forint/nap

További kérdések esetén kérjük, írjon a csaladbarat@semmelweis-univ.hu email címre.

Jelentkezni 2022. december 18-ig lehet.

Regisztrálok