A Millenárison látogatható Álmok Álmodói 20 kiállításon olyan tudományos és technikai vívmányokat mutatnak be, amelyek felfedezői, megalkotói a magyar néphez és kultúrához kötődő tudósok, szakemberek. Kíváncsi felfedezők, akik új földekre léptek, mérnökök, akik megépítették ötleteiket, tudósok, akik az univerzum rejtelmeibe férkőztek. Megmutatták a világnak, amit még csak ők láttak addig, vagy amiről csak ők álmodták még, hogy lehetséges.

A kiállítás szervezői a Semmelweis-nap alkalmából 2022. július 1-3. között félárú jegyeket biztosítottak az egészségügyi dolgozóknak és diákoknak. A kedvezményt immár második alkalommal hosszabbították meg. A kedvezményes jegyvásárlási lehetőség 2023. január végéig él.

A kedvezmény helyszíni igénybevételéhez a Semmelweis-kártyát is elfogadják

Jegyvásárlás

Fotó: A kiállítás facebook oldala