Betűméret: A A A

Munkatársak


  Beosztás Telefonszám Mellék E-mail cím
  Beszerzési Igazgatóság
Dr. Farkas Dénes beszerzési igazgató +36 1 210-9610 105 igazgato.bi@semmelweis-univ.hu
Ulbrich Katalin személyi asszisztens +36 20 825-9936 130 ulbrich.katalin@semmelweis-univ.hu
Pozsár Éva műszaki munkatárs +36 20 825-9916  131 pozsar.eva@semmelweis-univ.hu
  Beszerzésminősítési és Közbeszerzési Főosztály
Dr. Schäffer Kinga főosztályvezető +36 20 825-9915 103

schaffer.kinga@semmelweis-univ.hu

 

  Beszerzés-tervezési és Minősítési Osztály
Delényi Gabriella osztályvezető  +36 20 825-0167 112 delenyi.gabriella@semmelweis-univ.hu
Fanici Gyöngyvér beszerzés tervezési és minősítési referens +36 20 825-8424 121 fanici.gyongyver@semmelweis-univ.hu
Fodor Anita beszerzés tervezési és minősítési referens +36 20 825-0344 114 fodor.anita@semmelweis-univ.hu
Kocsis Zsuzsanna szerződés-nyilvántartó munkatárs +36 20 825-0672 121 kocsis.zsuzsanna@semmelweis-univ.hu
Kovácsné Kellner Judit beszerzés tervezési és minősítési referens +36 20 666-3934 113 kovacsne_kellner.judit@semmelweis-univ.hu
Schreiber Mónika beszerzés tervezési és minősítési referens +36 20 670-1093 114 schreiber.monika@semmelweis-univ.hu
Wunderli László beszerzési ügyfélszolgálatos  +36 20 825-9797 113 wunderli.laszlo@semmelweis-univ.hu
  Közbeszerzési Osztály
Kovácsné Veres Valéria osztályvezető +36 20 663-2580 104 kovacsne_veres.valeria@semmelweis-univ.hu
Dr. Berencsi Bernadett közbeszerzési szakreferens +36 20 825-9928 107  berencsi.bernadett@semmelweis-univ.hu
Czap Krisztina közbeszerzési referens +36 20 825-9938  119 czap.krisztina@semmelweis-univ.hu
Gredics Éva közbeszerzési szakreferens +36 20 663-2770 109 gredics.eva@semmelweis-univ.hu
Dr. Idrányi Csilla közbeszerzési referens +36 20 666-3850 123 idranyi.csilla@semmelweis-univ.hu
Juszkuné Dr. Kertész Adrienn közbeszerzési szakreferens +3620 663-2581 110 juszkune_kertesz.adrienn@semmelweis-univ.hu
Kispál Dániel közbeszerzési szakreferens +36 20 825-9923 123 kispal.daniel@semmelweis-univ.hu
         
Dr. Mészáros Péter közbeszerzési referens +36 20 584-3336 119 meszaros.peter@semmelweis-univ.hu
Oláh Márta közbeszerzési szakértő +36 20 825-9926 120 olah.marta@semmelweis-univ.hu
Szula István közbeszerzési referens +36 20 825-9937 108 szula.istvan@semmelweis-univ.hu
  Beszerzési Osztály
dr. Kothencz Éva osztályvezető  +36 30 323-5515 136 kothencz.eva@semmelweis-univ.hu
Balla Kinga beszerzési referens  +36 30 358-1556  128 balla.kinga@semmelweis-univ.hu
Baráthné Simkó Hella beszerzési referens +36 20 670-1041 134 barathne_simko.hella@semmelweis-univ.hu
Garai Alexandra beszerzési referens +6 20 666-3935 128 garai.alexandra@semmelweis-univ.hu
Gáspár-Pap Mónika beszerzési és utaztatási referens +36 20 825-0669 134 gaspar-pap.monika@semmelweis-univ.hu

Hosszu Attiláné

beszerzési referens +36 20 825-9934 127 hosszu.attilane@semmelweis-univ.hu
Lukasik-Balogh Regina beszerzési és utaztatási referens +36 20 670-1021 135 lukasik-balogh.regina@semmelweis-univ.hu
Szücs Éva beszerzési szakreferens  +36 20 666-3610  127 szucs.eva@semmelweis-univ.hu
  Beszerzési Szerződés-előkészítő Osztály
Dr. Udvar Melinda osztályvezető +36 20 663-2582 116 udvar.melinda@semmelweis-univ.hu
Dr. Kálnoki-Gyöngyössy Zsófia közbeszerzési jogász +36 20 825-0670 133 kalnoki.zsofia@semmelweis-univ.hu
Takácsné Dr. Peitler Veronika közbeszerzési jogász  +36 20 825-9930  126 peitler.veronika@semmelweis-univ.hu
Soósné Dr. Galuska Edit közbeszerzési jogász +36 20 825-9925 116 galuska.edit@semmelweis-univ.hu
Dr. Hriczó Krisztina közbeszerzési jogász  +36 30 358-1612  125 hriczo.krisztina@semmelweis-univ.hu 
  Titkárság
Moldoványi Beáta titkárságvezető +36 20 666-3949 102 moldovanyi.beata@semmelweis-univ.hu
Romanov Orsolya titkársági asszisztens +36 30 358-1460 101 romanov.orsolya@semmelweis-univ.hu
Bártfai Márton Zombor irattáros +36 30 358-1492 137 bartfai.marton@semmelweis-univ.hu
Szabó Zsolt kézbesítő +36 20 825-0342 138 szabo.zsolt@semmelweis-univ.hu
Az alábbi elérhetőségi adatok nem használhatók fel az 1995. évi CXIX. törvény szerinti kutatás és közvetlen üzletszerzés céljára.