Betűméret: A A A

Munkatársak


  Beosztás Telefonszám Mellék E-mail cím
  Beszerzési Igazgatóság
dr. Farkas Dénes beszerzési igazgató +36 1 210-9610 105 igazgato.bi@semmelweis-univ.hu
Ulbrich Katalin személyi asszisztens +36 20 825-9936 130 ulbrich.katalin@semmelweis-univ.hu
Pozsár Éva műszaki munkatárs +36 20 825-9916  131 pozsar.eva@semmelweis-univ.hu
  Beszerzésminősítési és Közbeszerzési Főosztály
Kovácsné Veres Valéria főosztályvezető +36 20 663-2580 104 kovacsne_veres.valeria@semmelweis-univ.hu
  Beszerzés-tervezési és Minősítési Osztály
Delényi Gabriella osztályvezető  +36 20 825-0167 112 delenyi.gabriella@semmelweis-univ.hu
Fanici Gyöngyvér beszerzés tervezési és minősítési referens +36 20 825-8424 121 fanici.gyongyver@semmelweis-univ.hu
Fodor Anita beszerzés tervezési és minősítési referens +36 20 825-0344 114 fodor.anita@semmelweis-univ.hu
Kocsis Zsuzsanna szerződés-nyilvántartó munkatárs +36 20 825-0672 121 kocsis.zsuzsanna@semmelweis-univ.hu
Kovácsné Kellner Judit beszerzés tervezési és minősítési referens +36 20 666-3934 113 kovacsne_kellner.judit@semmelweis-univ.hu
Pesti Johanna Dóra ügyintéző +36 20 670-1096 139 pesti.johanna@semmelweis-univ.hu
Schreiber Mónika beszerzés tervezési és minősítési referens +36 20 670-1093 114 schreiber.monika@semmelweis-univ.hu
Wunderli László beszerzési ügyfélszolgálatos  +36 20 825-9797 113 wunderli.laszlo@semmelweis-univ.hu
  Közbeszerzési Osztály
Gredics Éva osztályvezető +36 20 663-2770 103 gredics.eva@semmelweis-univ.hu
Barta József közbeszerzési referens +36 20 825-9573 107 barta.jozsef@semmelweis-univ.hu
dr. Bödecsné Szabó Ágnes Judit közbeszerzési referens +36 20 663-2581 123 bodecsne_szabo.agnes@semmelweis-univ.hu
Czap Krisztina közbeszerzési referens +36 20 825-9938  119 czap.krisztina@semmelweis-univ.hu
dr. Idrányi Csilla közbeszerzési referens +36 20 666-3850 123 idranyi.csilla@semmelweis-univ.hu
Kristály Bettina közbeszerzési referens +3620 670-1380 118 schubert.bettina@semmelweis-univ.hu
dr. Mészáros Péter közbeszerzési referens +36 20 584-3336 119 meszaros.peter@semmelweis-univ.hu
Oláh Márta közbeszerzési szakértő +36 20 825-9926 120 olah.marta@semmelweis-univ.hu
Szula István közbeszerzési referens +36 20 825-9937 108 szula.istvan@semmelweis-univ.hu
  Beszerzési Osztály
Nothné dr. Kiss Adrienn osztályvezető +36 20 323-5515 136 nothne_kiss.adrienn@semmelweis-univ.hu
Balla Kinga beszerzési referens  +36 30 358-1556  128 balla.kinga@semmelweis-univ.hu
Baráthné Simkó Hella beszerzési referens +36 20 670-1041 134 barathne_simko.hella@semmelweis-univ.hu
Gáspár-Pap Mónika beszerzési és utaztatási referens +36 20 825-0669 134 gaspar-pap.monika@semmelweis-univ.hu
Lukasik-Balogh Regina beszerzési és utaztatási referens +36 20 670-1021 135 lukasik-balogh.regina@semmelweis-univ.hu
dr. Szecskó Enikő beszerzési referens +36 20 670-1097 127 szecsko.eniko@semmelweis-univ.hu
Szücs Éva beszerzési szakreferens  +36 20 666-3610  127 szucs.eva@semmelweis-univ.hu
  Beszerzési Szerződés-előkészítő Osztály
dr. Udvar Melinda osztályvezető +36 20 663-2582 116 udvar.melinda@semmelweis-univ.hu
dr. Hriczó Krisztina közbeszerzési jogász  +36 30 358-1612  125 hriczo.krisztina@semmelweis-univ.hu 
dr. Kálnoki-Gyöngyössy Zsófia közbeszerzési jogász +36 20 825-0670 133 kalnoki.zsofia@semmelweis-univ.hu
dr. Lőrincz Zsuzsanna közbeszerzési jogász +36 20 825-9930 116 lorincz.zsuzsanna@semmelweis-univ.hu
Soósné dr. Galuska Edit közbeszerzési jogász +36 20 825-9925 126 galuska.edit@semmelweis-univ.hu
  Titkárság
Moldoványi Beáta titkárságvezető +36 20 666-3949 102 moldovanyi.beata@semmelweis-univ.hu
Romanov Orsolya titkársági asszisztens +36 30 358-1460 101 romanov.orsolya@semmelweis-univ.hu
Bártfai Márton Zombor irattáros +36 30 358-1492 137 bartfai.marton@semmelweis-univ.hu
Szabó Zsolt kézbesítő +36 20 825-0342 138 szabo.zsolt@semmelweis-univ.hu
Az alábbi elérhetőségi adatok nem használhatók fel az 1995. évi CXIX. törvény szerinti kutatás és közvetlen üzletszerzés céljára.