A közelmúltban új szervezeti formáció alakult ki egyetemünkön, az Alumni Igazgatóság, amely egységes, modern szerkezetbe kívánja integrálni az Alumni Irodát, a Diplomás Pályakövető Rendszert és a Karrierközpontot.

Az Igazgatóság fiatal, energikus vezetője, dr. Oláh Dániel, akinek orvosi és menedzser diplomája is van, koncentrált, nagy ívű áttekintést adott terveiről rövid, felkért előadás formájában a Baráti Kör 2016. január 27-i klubestjén. Egy kérdésre válaszolva hangsúlyozta, hogy hasonlóan az Alumni Iroda korábbi vezetőjéhez, Horosz Áronhoz, ő is készséggel működne együtt a Baráti Körrel. Már az előadásának alcíme is („Új időknek új szavai”) sokat ígérő, s a hallgatóság a folytatásban sem csalódhatott.

Köszönjük Igazgató úrnak, hogy ismertette velünk terveinek részleteit, s hozzájárult vetített anyagának publikálására honlapunkon.

Letölthető anyag

Prof. emer. Dr. Monos Emil,