2014-ben a „Dr. Balázs Dezső és Walter Julianna” pályázat díjazottja volt a kiváló Tárnoki ikerpár is. Dr. Tárnoki Ádám Domonkos egyetemi tanársegéd és Dr. Tárnoki Dávid László egyetemi tanársegéd (Radiológiai és Onkoterápiás Klinika, Semmelweis Egyetem) az Európai Tüdőgyógyász Társaság 2014. szeptember 6-10. között, Münchenben megrendezésre kerülő éves konferenciáján való részvételhez kapott támogatást. A Baráti Kör 2015. május 27-i klubestjén meghívottként számoltak be kongresszusi tapasztalataikról. Az „Újdonságok a mellkas képalkotásában” címmel megtartott, igényes előadásukat nagy érdeklődéssel fogadták az est résztvevői. További kiemelkedő eredményeket kívánunk e rendkívül tehetséges és sikeres ifjú kollégáknak!

Letölthető anyag

2015.06.09.Prof. emer. Dr. Monos Emil