Dr. Tímár Csaba: „Emberi neutrofil granulociták egy sejten kívüli baktérium ellenes mechanizmusa: a mikrovezikulák”

A Semmelweis Egyetem Baráti Köre két Doktorandusz Kiválósági Díjának átadására az Egyetem Dies Academicus ünnepségén került sor 2013. november 16-án. A díjak közül az egyiket Dr. Tímár Csaba (Élettani Intézet) kapta, témavezetője Prof. Dr. Ligeti Erzsébet akadémikus. Tímár Csaba a Baráti Kör előtt a 2014. szeptember 24-i rendezvényén mutatkozott be az „Emberi neutrofil granulociták egy sejten kívüli baktérium ellenes mechanizmusa: a mikrovezikulák” című érdekes, igényes előadással, melynek teljes anyagát közre adjuk e helyen. Kívánunk további eredményes kutatómunkát, magasba ívelő pályát, személyes boldogságot Csabának!

Letölthető anyag

2014.10.10.